Tepside Limonlu Pratik Yaş Pasta Tarifi / Ayşenur Altan Yemek Tarifleri

You may also like...

2 Responses

 1. Cüneyt Tunca dedi ki:

  Ayşenur hanım, yorum istiyorsunuz ama yapılan yorumları dikkate almıyor, sorulan sorulara cevap verme gereği bile duymuyorsunuz.Bir süre önce “Tepside Limonlu Pasta” tarifinizin “limon kreması malzemeleri” kısmında “2 tatlı kaşığı hafif tepeleme) deyip ne olduğunu belirtmediğinizi yazmış, 2 tatlı kaşığı ne ilave edileceğini sormuştum.Bugüne kadar bir cevap verme lutfunda bulunmadınız.Bu umursamaz tavrınız, ensadık takipçilerinden birini, yani beni incitmiştir.Bu tutumunuzu sürdürüdüğünüz takdirde sizi takipten vazgeçeceğimi bildirmek isterim.Benim takipten vazgeçmem sizin için önemli olmayabilir.Sonuçta tek takipçiniz ben değilim.Ancak tek yemek sitesi de siz değilsiniz.
  Başarılarınızın artarak devamını diler, saygılar sunarım
  Cüneyt Tunca

  • aysenur dedi ki:

   Merhaba Cüneyt Bey,
   Bir önceki cevaplamadığımı söylediğiniz yorumunuzu gözümden kaçmış olabilir düşüncesiyle aradım ama malesef bulamadım. Bir hata olmul olabilir. Ancak yorumları özellikle gördüğümde hepsine cevaplamaya gayret ediyorum. Sizde yanlış bir kanıya sebebiyet vermiş olmak istemem.
   Dediğiniz gibi eksik yazmışım, nişasta olması gerekiyor. Düzeltmeniz için teşekkür ederim. Benim takip eden, etmeyen herkes benim için değerli, bilmenizi isterim..
   Saygılar

Tarif hakkında yorumunuzu almak isterim :)